Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-12-28" |  vypnout filtr

<1234>
Tak aspoň v poslední třetině tam něco spadlo, ale dostat 4 góly za 4 minuty, to je špatný Smajlík . Každopádně, kde jsme vyhráli, a to přesvědčivě, je v hledišti. Klobouk dolů, výjezdnící Smajlík Smajlík . Teď nezbývá, než doma porazit Kokometu Smajlík . Ať je co slavit na Silvestra Smajlík .
Alespoň trochu korekce. Takže: hurá na Brno!
28.12.2015, 19:52
S Libercem to byla oslava hokeje, ale dnes snad koukám na jiný tým! Jank na to vážně nemá! Až mi to přijde, že dnes jsme neměli prostě vyhrát. Tak snad máme doma porazit Kometu. HRADEC
Mě se zdá, že když vidíme SPARTA, tak máme nějakej komplex... Prostě se z nich posereme... Smajlík Dát pár golu pro fanousky.. a hlavne to nezabalit.. 5 golu se da dat taky.. ale pochybuji.. Hlavne nevzdavat.. Smajlík
Dostat od Liberce a Sparty zatím 10 gólů je hrozně moc :-(
28.12.2015, 19:44
S Jankem souhlas, taky mu nějakou dobu nemůžu přijít na jméno Smajlík nevím nevím, ale nějak mi ta skoro repre obrana příjde pěkně děravá Smajlík je hezký že máme šňůru zápasů, pak ale příjdou zápasy s týmy nahoře, které by měli být též v play off a jsme v řiti. To není vůbec dobré, hodně se toho ještě změní, play off je o něčem jiném, ale takhle bychom vyhučeli zase hodně rychle. Pánové v obraně budíček
Q13
28.12.2015, 19:43
noo pěknééé... hold proti Spartě se nám dlouhodobě nedaří...ale 5:0 po druhé třetině je mazec
je to po druhé třetině určitě prohrané utkání, já však věřím chlapcům, že vyvinou v poslední třetině maximální úsilí a podaří se jím výsledek upravit na přijatelnou míru
Tak to je po druhé třetině sprcha... Od 36.minuty co minuta, to gól... Ale na druhou stranu: proti Spartě se stále v oslabení hrát nedá!
28.12.2015, 19:32
Tak ta obrana dnes...to je zmatek.....nad zmatek...jsem čím dál více alergický na Janka.....jeho taková nešikovnost a drobné nepřesnosti v práci s pukem nebo i ve výběru místa..hrůza
Když to vemu na nějaký šance.. tak by to mělo bejt tak 2-1.. takže 1-0 tomu tak odpovída.. Hlavně nefaulovat, protože ta jejich přesilovka je fakt zabijácká. Tam jsme měli z prde... kliku... Do 2 tř. zlepšit pohyb a taky trošku zjednodušit koncovku, protože když máme vymýšlet, tak nevymýšlíme a když nemáme, tak vymýšlíme hovadiny navíc.. no 3-4pp
Škoda, že jsme zase museli dostat takovouhle šlupku hnedka na začátku.. Zatím je to takovej pomaloučkej rozjezd, ale začínáme být lepší Smajlík makat makat a ono to půjde Smajlík btw. máme stejný nebo možná i větší kotel než domácí Smajlík aspoň to tak vypadá v TV Smajlík
Nevěřím svým očím.. co to je za sestavu.. Copak je s Adamem Courchainem? Smajlík a Švagr? To né
ne, radší bych Pahuláka, a Korečka se Sehnoutkou Smajlík Smajlík
****No, když si k tomu jídlu nedá člověk maso.. tak to bude bez masa Smajlík Smajlík ****
posily do Litoměřic, že by i k nám????
odkaz
Teď byla reportáž z Örnsköldsviku z toho švédskýho gymplu, kde každej rok vychovaj 1 hráče do NHL.. a Záruba byl unešenej z toho, že si můžou dát večeři s masem a nebo bez masa.. Smajlík No když si k tomu nedá člověk k maso, tak to bude bez masa Smajlík Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.