Aukro Berani Zlín 

čtvrtek 20.9.2018 v 17:30Aukro Berani Zlín
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4101 odpovědí v této kategorii celkem.

Bedan (Hradec Králové)
18.9.2018, 10:58
 
Dobrý den. Opravdu nebylo možné posunout začátek nedělního zápasu na 17:30, aby byl dostatek času na přesun z fotbalového zápasu, který začíná v 15 h.? Myslím, že je i v zájmu hokejového klubu, aby se tam dostali všichni včas, ne?

Odpověď:
Dobrý den,
bohužel to není možné.
ronaldinho25 (Hradec Králové)
17.9.2018, 13:18
 
Dobrý den Aleši, chtěl bych se zeptat jestli má Hradec jinou smlouvu než Sparta. Dle Vás může na staďáku být pouze Radegast, to chápu. Nechápu ale, že na Spartě je pouze Staropramen, Radegast jsem tam neviděl. Škoda, že nejde Klenot na zimáku..:(. Mějte se fajn Michal.

Odpověď:
Dobrý den,
pro obor pivovarnictví v rámci pravidel BPA existují v extralize cca 3 výjimky, kdy ale daný pivovar musí zaplatit klubu, na jehož stadionu se bude pivo točit, částku přesahující 10 mil. Kč. Myslím, že se to týká Sparty, Vítkovic a Brna.
misterlister (misterlister - lpl)
14.9.2018, 07:44
 
pardon, omlouvám se, to mělo být na diskuzní forum ..

sport nás tipuje na 8 - mý flek

Odpověď:
Dobrý den,
v pohodě :-).
Luissiana
13.9.2018, 12:32
 
Dobrý den pane GM , chci se zeptat jestli klub má možnost nesouhlasit se změnou času začátku utkání a dnem konání kvůli TV přenosu ? V jakém časovém předstihu je oznamováno klubům že se bude jednat o TV zápas?
Druhý dotaz, ohledně čepování piva na ZS bude možnost si koupit pivo Klenot nebo bude pouze jen výhradní dodavatel Redegast?
Za třetí ,jak to vypadá s ,,marody” na páteční úvodní zápas ?
Přeji úspěšné vykročení do nové sezóny.
Děkuji za Vás čas a ochotu odpovědět .


Odpověď:
Dobrý den,
kluby inkasují za TV práva a další marketingové aktivity finanční prostředky. Vše je upraveno smlouvou mezi klubem a BPA, kde jsou i jasná pravidla a především povinnosti klubu. Měli bychom se změnami souhlasit, TV má právo upravit čas vysílání. Pokud by však byla změna hodně nevyhovující, můžeme o tom jednat. Rozpis s TV utkáními dostáváme na cca 1,5 až 2 měsíce dopředu.
V této smlouvě jsou i přesně stanoveny obchodní odvětví, v kterých má BPA exklusivitu. Pivovarnictví je jedním z nich, takže musí být pouze Radegast.
Nevypadá to nic moc. Nedomlel, Rákos a Dragoun jsou dlouhodobě mimo, R. Pavlík tento týden také nebude k dispozici, snad bude fit již příští týden.
MICHALDA
11.9.2018, 16:05
 
Dobrý den,

co si přesně představit pod touto formulací ?

Tomu odpovídá rovněž rozpočet na sezónu 2018/19, který by měl být nižší než v ročníku předchozím. I přesto přesahuje částku 100 milionů korun, doposud ale nebyl uzavřen.

Rozpočet se bude měnit podle aktuální situace ( budou k mání zajímavý hráči ) nebo že ještě není zajištěn finančně ? Dále ve zprávě je, že zájem sponzorů neklesá, ale rozpočet je nižší, tudíž kdo tedy dal méně peněz ?

Děkuji za objasnění


Odpověď:
Dobrý den,
tato formulace je lehce zavádějící a opravíme ji. Obecně to znamená, že na určitých výdajových položkách prozatím šetříme. To že nebyl rozpočet uzavřen znamená, že ho můžeme ještě navýšit, a to jak ve výdajích (např. případným příchodem nějakého nového hráče), tak i v příjmech (např. příchodem nového partnera).
Stejně tak situace kolem partnerů je stabilní, ale jako každým rokem dochází k jednotkovým změnám, tzn. nějaký partner skončí a noví partneři přibydou. Nic jiného za tím nehledejte :-).
Slavar (Slavar)
10.9.2018, 15:16
 
Dobry den pane Kmonicku,
nebylo by misto shaneni strelce na trhu efektivnejsi trenovat a zdokonalovat strelbu se stávajícím kadrem? Myslim, ze tahle disciplina je zrovna v ceskych podmínkách dost zanedbavana. Můžeme treba i prebruslit Kanadu s jazykem na veste, ale jeji hraci promeni 3 ze 4 pokusu a je hotovo. Viz. efektivita CAN vyberu na Spengleru. Zaráží me, ze tragicka koncovka u ceskych hracu je dlouhodoby problem, presto se tehle discipline na trenincich nedostává nalezitemu prostoru. Ani v Hradci se strelbe nevěnuje extra pozornost, pokud vim. Pak na lede hráči mohou nechat duši, ale efekt zustane nulovy. Bednar mel excelentni strelu svihem. Muze jit ostatnim vzorem a klidne pomoci ve speciálním tréninku. Tohle vidim jako alfu i omegu nejen hradeckého hokeje. Česko nemá strelce.
Diky za Vas postřeh a drzim Vam pesti!
Tomas Slavík

Odpověď:
Dobrý den,
jedna věc je nácvik střelby, kterou se domnívám, že trénujeme. Je otázkou názoru, zda v dostatečné míře. Druhou věcí je individuální dovednost každého samotného hráče. Něco se natrénovat a zlepšit dá, něco ne, resp. u někoho ano a u někoho velmi těžko. Bohužel to bude chtít nějaký čas a trpělivost s naším velmi pozměněným a omlazeným mužstvem. Jarda Bednář se začíná tento týden věnovat individuálním dovednostem hráčů vč. nácviku přesilových her, v kterých máme také velké problémy.
Děkuji
Luissiana
10.9.2018, 11:28
 
Dobrý den pane GM , jak to vypadá s hráči kteří se zranili v CHL,na jak dlouho se očekává jejich absence ? Kdy se zapojí do tréninku Michal Dragoun? Poslední dotaz čím ,,vás” přesvědčil v přípravě Maris Bičevskis(v čem byl lepší než Straka) a kdo nese zodpovědnost za výběr hráčů a neberete jako manažerský neúspěch (pochybení) neangažování např.R.Smoleňáka když produktivita v útočné fázi je opravdu žalostná? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ohledně zranění jsem odpovídal v předcházejících dotazech.
Trenéry přesvědčil produktivitou, pohybem, výběrem místa a také rozhodla jeho zkušenost (sezony v KHL a reprezentačním výběru).
Vedení klubu se prostě rozhodlo Radka nepodepsat. Jestli to bylo chybné rozhodnutí ukáže až čas. Chápu, že to v tuto chvíli tak vypadá, ale nechme tomu ještě čas.
Navíc jsem již několikrát zmínil, že jsme změnili klubovou koncepci a strategii, což se v důsledku projevilo také snížením rozpočtu na hráče.
karlos1221
10.9.2018, 07:45
 
Dobry den, chtel bych se zeptat. Nepremyslite o tom angazovat nejakeho utocnika ktery by tymu pomohl v koncovce ktera urcite neni ani dle vasich predstav. Vim ze jste psal ze nikoho neschanite, ale nejake zapasy ubehly a s nasi produktivitou to moc vabne nevipada.

Dekuji a at se dari.


Odpověď:
Dobrý den,
hráčský trh s Jardou mapujeme, pokud se někdo produktivní objeví, můžeme jednat.
Děkuji
kosáček
9.9.2018, 19:27
 
To je zase kritiky tady. Až nastoupí všichni střelci, začne to tam padat.

Odpověď:
Dobrý den,
snad máte pravdu :-).
PINQIN (PINQIN - HK)
9.9.2018, 18:59
 
Dobrý večer, pane inženýre, mám pár otázek k hráči Marisi Bičevskisovi:
1. Jak nákladný je tento hráč pro rozpočet našeho A týmu? (samozřejmě nečekám nějaká absolutní čísla, stačí naznačit, zda patří k nadprůměrně, průměrně či podprůměrně placeýným hráčům v kádru)
2. Jaká je jeho zamýšlená role v kádru? Tzn. jak místo v sestavě, tak role z hlediska taktiky a požadavků na něj?
3. Jak hodnotíte jeho dosavadní přínos? I s ohledem na to, že okupuje jedno z šesti míst pro cizince v sestavě, a že ”cizinec by měl být lepší než naši hráči”.

Děkuji a přeji chlapcům, aby se během nadcházejícího týdne konečně střelecky probrali...

Odpověď:
Dobrý den,
1) průměr.
2) trenéři s ním počítají do 3. nebo 4. lajny, což se samozřejmě může v návaznosti na jeho výkony změnit.
3) Já osobně nejsem s jeho výkony spokojený.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC Kometa Brno
Mountfield HK