Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-11-27" |  vypnout filtr

To otočíme! Na onlajnu píšou, že Pilka vypálil na Kašíka ŽABIČKU, takže kanonáda už začíná!
27.11.2015, 19:13
uzasne kluci hrajou a to jsem si to radsi jeste jistila 02 Smajlík
27.11.2015, 19:07
Jediný z čeho mám dneska radost, tak to jsou posra.é ruce pana Příruby, při výběru TV utkání. V Bolce to padá, v Třinci hezký hokej a on zase vybere zápas s výsledkém 0-0 po dvou třetinách Smajlík
27.11.2015, 19:06
Třetí třetina obrat verim hradeeeeeec
Co k tomu říci...bída, bída, bída.....mám na mysli tu chuť nebo určitou dravost zabejčenost jít pro to vítězství.....už pár zápasů si nějak myslíme, že když budeme hrát hezky, tak vyhrajeme, ale bez toho poprání se o to ..toprostě nejde.....tohle není žraní ledu, jak tu pořád radí..."pokora a žrát led"....to nám chybí a dokud někdo nebouchne do stolu, tak se to asi nevrátí.....ano jinak hrajeme hezky....
Promiň ale už několik zápasů dobře nehrajeme, mít na hokejkách puk a dělat kudrlinky v útočném pásmu je o ničem, hraje se na góly. A nám chybí důraz, jednoduchost, pořádná střela, přečíslení. Tahle hra se mi nelíbí, to už lepší bylo urputné bránění - ale důsledné, v minulé sezóně.. Smajlík
Šílená neproduktivita už několik zápsů :/ Co se děje sakra :/
27.11.2015, 19:04
Zakázala bych všechny reprezentační přestávky a jakekoliv další jelikož po nich jsme docela mimo
q13
Bohužel, už to tak vypadá, že budeme první tým, který prohraje na zlínském ledě.. achjooo...začínáme ty body nějako rozdávat
Zlín se zvedá a pokud nedáme gol,tak to bude špatný,hrajeme dobře,ale koncovka je ted prostě zakletá a nedají chlapáci ted ani sebevětší tutovku.Ve třetí už to bude jedno,tam to musí už hrnout,bud dostaneme a nebo se s tím ještě něco udělá.Bude to vabank.
Tak to chce hlavne uz neinkasovat a co nejdriv dat kontaktni gol! Smajlík Hosi bojovat!
27.11.2015, 19:02
jojo, od pondělí do neděle, produktivita sekačky jde do prd.le Smajlík
27.11.2015, 18:59
Chce to rychle gól naše sebevědomí nebezpecne klesa
Chtelo by to do tretiny gol! Smajlík
27.11.2015, 18:56
Naši útočníci jsou dobrý akorát tak na to, aby z každýho brankáře udělali hvězdu :(
ptřebujeme dát goola do třetiny..., dostali jsme je do hry a probudili jim fanoušky...

věřím, že potvrdíme, že umíme dotahovat.. otáčet..
My máme šance a Zlín dává góly. Jak na Kometě.. :(
To není možný,takový tutovky a dostaneme a ted i Frigo v háji. :(
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.