Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-12" |  vypnout filtr

<123
je to třetí!!! opakuji třetí!!! přípravný zápas ...
první rok pod TM jsme lítali jak hadr na holi, nikdo nás nezastavil, až Kokotmeta 0:4 ... to bylo tenkrát divení, zcela si na to pamatuju.
A kam nás to neefektivní lítaní (princip hry geniální - jen musíš mít ty střelce) dovedlo loni, víme ještě všichni poměrně čerstvě.
Já viděl jen ten včerejšek, několikrát nás polokoně zle trápili. Mazi na pána. Dál hodnotit jmenovitě, nemá celkem význam, v téhle části sezony.
Nebyl to z naší strany dobrý zápas, to si přiznejme. Byli jsme pomalí, spousta nepřesnosti na hokejkách a PCE byli lepší, jen díky Mazimu to neskončilo 4:1 pro ně. Věřím, že měli kluci po nějakém těžkém tréninku, protože ten zápas se vůbec nedal srovnávat s tempem jako třeba proti Brnu, s takovým zaňdourem jako včera by jsme v lize těžko uspěli.
12.08.2020, 08:26
Včera jsme vyhráli hlavně díky Mazimu a jalovosti perníků v koncovce. Hráli jsme hodně zataženě, když jsme začali víc bruslit a vysoko napadat cca prvních 7-8 minut druhé třetiny, tak soupeř měl problém...jinak jsme hráli hodně zatažený a nechali je hrát a tím jsme je nechali dostat nás pod tlak. Ve čctvrtek se vrátit k aktivnější hře alá 2 třetiny v Olmiku a doma s Brnem....
Ještě že jsme vyhráli,nerad,ale musím uzna tbyli lepší jenom Jalový.
Podle jižanů beton,pomlouvání atd,nehraje se na krásu.
Utkání s Pardubicemi nám vyšlo, stačila jedna branka, za Hradec se zasloužil hlavně brankář Mazanec, ten všech chytil, co na něho šlo od soupeře. Myslím, že naši soupeři byli proti nám pevnější s toušem a na bruslích. Je nutné se zlepšit na další utkání.
Výhra se vždy počítá a dobře,že chlapáci udělají výsledek i v zápase kde jsou většinou o půl kroku všude později.Uvidíme jak to bude vypadat při odvetě.Mazi vynikající!Hradec oléééé. Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.