včera | Natálie Poláčková | Foto: Lukáš Vondruška, HC Dukla Jihlava

Dorost slaví třetí výhru venku! Jihlavu přejel pěti góly

Dorostenci po zápase v Táboře vyrazili do Jihlavy. Domácí se již ve třetí minutě dostali do vedení, ale od té doby patřil duel Lvům, kteří měli navrch i díky vyloučením Dukly. Obrat zahájili hráči Hradce ve 26. minutě, když se prosadil Jaroslav Šedivý. Poté se Mountfield prosadil jednou při hře ve čtyřech, třikrát v přesilovce a nakonec si odvezl výhru 5:1. Další duel čeká dorostence v pátek, kdy přivítají Porubu.

Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Věděli jsme, že k nám přijede kvalitní soupeř, který minule vyhrál 6:0 v Táboře. Nám se naopak předešlý zápas v Třinci moc nepovedl, navíc jsme se museli vypořádat s dlouhou cestou zpátky. Do zápasu jsme přesto vstoupili dobře a první třetinu odehráli celkem solidně. Ve druhé části ale přišly nesmyslné, až stupidní, fauly, nezodpovědnost hráčů při bránění 1 na 1 a další. Soupeř nám odskočil a pak už jsme neměli šanci se zápasem něco udělat.