In-line
čt 11.6.2009 | Jaroslav Zákravský, Lukáš Souček

In-line hokejisté v přátelském duelu zdolali Třebechovice

Ve čtvrtek 11.6. bylo sehráno přípravné utkání mezi celky HC VCES Hradec Králové a IHC Třebechovice pod Orebem. Utkání splnilo oboustranně svůj účel. Hradečtí inline hokejisté nedopustili porušení tradice a inkasovali hned v první minutě utkání! Trenér Petr Luštinec vyzkoušel nové složení čtyrek, do kterých zařadil perspektivní juniory. Po vyrovnaných prvních dvou čtvrtinách se Hradečtí v té třetí dosali do dvoubrankového vedení, které už si po zbytek utkání pohlídali. V přátelském střetnutí tak zdolali Třebechovice v poměru 4:2.

HC VCES Hradec Králové - IHC Třebechovice p. Orebem 4:2 (1:1, 1:1, 2:0, 0:0)

Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodči: Petr Karlík.

Branky a nahrávky domácích: 4:14 Macháň, 13:59 Macháň (Fiedler), 26:34 Janoušek (Šafránek), 34:59 Luštinec J. (Luštinec P.).

Sestava domácich: Lochman - Luštinec P., Svoboda, Fiedler, Vaněk, Janoušek, Komárek - Luštinec J., Pišta, Macháň, Šimoníček, Šafránek, Kohout.

Branky a nahrávky hostů: 0:21 Kostka (Šebek, Kubín), 21:01 Knížek (Smutný).

Sestava hostů: Petrů - Tomášek, Kostka, Řezníček, Podzimek - Smutný, Šebek, Hrabica, Knížek, Kubín, Půlpán.